Kontakt i współpraca

W obszarze integralnego rozwoju osobistego, świadomej pracy z ruchem i ciałem moimi głównymi klientkami są kobiety, bo to kobiety póki co częściej sięgają po różne techniki rozwoju osobistego, uzdrawiania, chcą siebie lepiej poznać i wyzbyć się szkodliwych przekonań o sobie, swoim ciele, swojej roli społecznej. Jednak negatywnych konsekwencji stereotypów na temat płci oraz przekonań odnośnie tego jacy powinniśmy być, jak się zachowywać i wyglądać doświadczamy wszyscy, niezależnie od płci, wyznań, koloru skóry. Właśnie dlatego do współpracy zapraszam każdego, kto potrzebuje zamienić te negatywne wzorce myślenia o sobie, swoim ciele, na wspierające, budujące a dzięki temu odzyskać poczucie własnej wartości, nabrać pewności i swobody w wyrażaniu siebie i życie w zgodzie ze sobą a nie oczekiwaniami innych.

Wspieram także rodziców, którzy chcą wychowywać dzieci w duchu ciałopozytywności (jak rozumiem ciałopozytywność – przeczytasz na podstronie BLOG ) i budować dobre wzorce relacji ze swoim ciałem, z drugim człowiekiem/społecznością oraz naturą.

W obszarze Ucieleśnionej – Empatycznej Fotografii współpracuję z każdą osobą, która pragnie mieć autentyczne, pełne emocji zdjęcia. Realizuję sesje zdjęciowe dla par, rodzin, z okazji różnych małych eventów, warsztatów, ceremonii, spotkań, małych firm. Więcej o foto znajdziesz na insta UCIELEŚNIONA

Można umówić się ze mną na konsultacje on-line jak i na spotkanie w off-line.

Stacjonarnie działam głównie na Śląsku i Zagłębiu (Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza), okazjonalnie w Trójmieście.

WSPÓŁPRACUJĘ z NGO oraz firmami.

Moje aktualne współprace:

Zapraszam do kontaktu!

Dorota Komasa

Doriko

Dorota Maria Komasa

e-mail: kontakt@cialolubne.pl

tel. 533737877

facebook: https://www.facebook.com/Cialolubne